О проекте Las Espadrillas

Проект Las Espadrillas - це весь той досвід який, ми зібрали за 15 років продажу взуття на нашому українському ринку, і тепер з гордістю представляємо Вам новий бренд.

У кедах, балетках та еспадрильях Las Espadrillas Ви завжди будете почуватися вільно і комфортно, адже вся взуття зроблене з натуральних текстильних та шкіряних матеріалів, в поєднанні з с підошвою сучасного дизайну. Ми не є фабрикою надсучасних інновацій, ми використовуємо найпрактичніші технології та досвід взуттєвої промисловості та світової практики брендів. Las Espadrillas – це різнобарв’я кольорів, елегантність силуетів та найактуальніші тенденції американського та європейського ринків. Вага пари взуття в основному не перевищує 250 грам, Заявляємо, що це дуже практичне взуття, яке представлене на вітрині нашого інтернет магазину.

Співвідношення цінової політики та якості товару є найоптимальнішим. Колекціі Las Espadrillas настільки швидко набрали популярності, що на ринку з’явилися компанії та виробники, які торгують та продукують підробку. Тому купуйте наші товари тільки у перевірених трейдерів, контакти яких Ви знайдете на нашому сайті, або у наших відділеннях інтернет магазинів lasespadrillas.com, ridersandals.com.ua та kedoff.net . Дякуємо за вашу лояльність до Las Espadrillas. Намагаємось виправдати Вашу довіру до нас.