Головна - Las Espadrillas

На сьогоднішній день Las Espadrillas - це українська торгова марка з виготовлення взуття та аксесуарів, заснована в 2011 році.

Першою успішною парою взуття під назвою «Las Espadrillas» стали - еспадрільї, від чого і пішла назва торгової марки. Еспадрільї - це чоловіче та жіноче літнє взуття на мотузковій підошві із полотняним верхом, яке носиться на босу ногу.

Щорічно асортимент взуття нашого бренду значно збільшується, а нові моделі Ви завжди можете знайти на нашому сайті.

Ми виготовляємо взуття на заводах України, Іспанії, Італії, а також Туреччини. Все взуття відповідає європейським вимогам та стандартам.

Вашій увазі ми представили понад 600 різних моделей взуття, а все для того, що б Ви могли завжди залишатися в тренді.

Стратегією компанії є активний розвиток виробництва в Україні, а також експортна продукція орієнтована на європейський та американський ринки. Las Espadrillas - це бренд який пише історію разом з Вами!

Наші партнери:

kedoffnet lamoda intertop rozetka modnakasta leboutique snikerua fotosua promua krasota redmonkey

Про нас пишуть ЗМІ:

kiev.pravda.com.ua life.pravda.com.ua.png lifedon.com.ua.png companion.ua ubr.ua focus.ua lady.tochka.net news.liga.net ivona.bigmir.net korrespondent.net interfax.com.ua bagnet.org epravda.com.ua corpomir.ru istpravda.com.ua kp.ua ru.tsn.ua segodnya.ua obozrevatel.com glianec.com.ua viva.ua company.rbc.ua liza.ua vesti-ukr.com gazeta.ua capital.ua dsnews.ua kiev.vgorode.ua business.ua feelgood.ua rivne1.tv